White Shot Diş Beyazlatıcı Bant Kullananlar

Dişlerde oluşan sararmalar diş minesi yüzeyinde oluşan renklenmelere denilmektedir. Diş sararlamaların çeşitli nedenleri vardır. Bunlardan en etkili olanları sigara, alkol gibi alışkanlıklar ve diş  üzerinde renklenmelere neden olan gıda tüketimidir. Diş yüzeyinde kahverengimsi bir renk oluşturan sigara, puro gibi alışkanlıkların yanı sıra sarımsı renkler oluşturan asitli içecekler kola, içkiler bira, şarap ve kahve çay gibi alışkanlıklarda dişlerin renklenmelerine neden olmaktadırlar. Bunların dışında kullanılan ilaçların kimyasal etkileri ya da sanayide kullanılan bir takım metaller de dişlerin renklenmesine ve aşırı düzeyde sararmalara neden olmaktadır. Bu durumlar sonradan olabildiği gibi anne karnında annenin kullanmış olduğu ilaçlar ya da bir takım maddelerde çocuğa etki ederek çocuğun dişlerinin sarı olmasına neden olmaktadır.

White Shot Diş Bandı Nedir?

Son zamanlarda toplum içerisinde sıkça isminden bahsettiren ve özellikle diş sararması şikayeti olan kişilerin dişlerini beyazlatmak için kullandığı ürünlerden biride White shot diş beyazlatıcı bantlar olmuştur. White shot, özellikle dişlerinin sık sık sararmasından yakınan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma yöntemlerden biridir. Diğer diş beyazlatma ürünlerinden farklı kullanım özelliğine sahip olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve basit kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Diş Bandı ve Kolay Kullanımı

Diş beyazlatıcı bant olarak bilinen ve set halinde olan White shot setinin içinde; 14 adet alt, 14 adet üst dişler için toplam 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 14 günlük kullanım için olan 1 kutu White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarıdır. Uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılmasına rağmen şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanmayı tercih ettiği White shot  belirli özelliklere sahip olan yapışkan bantlardan oluşmaktadır.

White Shot Diş Bandının Kullanımı

Ekstra bir çaba harcamadan kişilerin kolaylıkla kullanması düşünerek hazırlanmış olan white shot, yapışkan bant olması nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kolaylıkla kullanabileceğiniz bantlardır. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı olacak şekilde üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Diş Bandı için Nasıl Sipariş Verilir?

Uygun fiyat ve kampanyalar ile birlikte Ankara, Niğde, Osmaniye, Amasya, Artvin, Siirt, Gaziantep, Kilis, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Diş Bandı için Avrupa’dan Sipariş

White shot diş beyazlatma bandını Avrupa’da nereden bulurum? En uygun fiyatlar ile birlikte Almanya, Yunanistan, Danimarka, Belçika, Finlandiya, Litvanya, Kanada, Brüksel, Berlin, Hamburg ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot diş beyazlatma bantlarına sizde sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, avrupa, white shot avrupa, avrupa sipariş, avrupada nerede bulurum, diş sararması, diş kaybı, sağlıklı dişler, doğal dişler, diş hastalıkları, dişler neden sararır, diş beyazlatma yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir