Uzamax Yorumları

Toplumda görülen bazı sorunlardan biride kısa boylu olma sorunudur. Genellikle genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan uzun ya da kısa boylu olma durumu kişiden kişiye ve hatta cinsiyete göre farklılık göstermektedir. Erkeklere nazaran daha kısa olan kadınlar anatomileri gereği 16 yaşına kadar uzama gösterirken erkekler ise 19 yaşına kadar uzama göstermektedir. Fakat yapılan araştırmalar bu rakamların herkes için sabit olmadığını ve 21 yaşına kadar bile kişilerin uzadıklarını göstermektedir.

Fakat boyun uzun olması üzerinde genetik nedenlerin etkili olduğu gibi aynı zamanda beslenme alışkanlıkların ve sporun da oldukça etkili bir özelliği vardır. Özellikle kalsiyum açısından güçlü olan süt, peynir, yoğurt tüketimi bunun dışında et, yumurta, tavuk tüketimi boyun uzaması ve kemiklerin gelişmesi açısından önemlidir. Bunun dışında boyun uzamasında etkili olan ve aynı zamanda vücut gelişimini de olumlu yönde etkileyen spor, kişilerin kilo kontrollerini sağlayabilmelerine de yardımcı olmaktadır. Basketbol, yüzme, voleybol, tenis gibi sporlar boyunuzun uzamasına yardımcı olacak spor dallarından bazılarıdır.

Uzamax Toz ve Uzamax Kapsül Nedir?

Doğal bazı besinlerin bir araya gelmesi ile oluşanuzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz ve Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

Uzamax Toz Kullanımı: 5 yaşından küçükler günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül Kullanımı: 1 aylık kullanım için olan bir kutu uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanmalısınız.

Uzamax Kullanmak Sakıncalı mı?

Kesinlikle ilaç olarak satılmayan ve sadece bitkisel gıda takviyesi olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Çorum, Hatay, İskenderun, Yozgat, Şanlıurfa, Osmaniye, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

Uzamax Avrupa’da nereden bulurum? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Belçika(Belgium), Danimarka(Denmark), İsveç(Sweden) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

t00

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, boy nasıl uzar, kızlar ne kadar uzar, erkekler ne kadar uzar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir