Taylan Kümeli’den ödem atıcı kür

Televizyonda, sosyal medya da sıkça karşılaştığımız ve önerilerini dikkatle dinlediğimiz sağlıklı yaşam ve diyet alanında uzman olan isimlerden biride Taylan Kümeli’dir. Özellikle sağlıklı yaşam konusunda sırlarını bizimle paylaşan ve birbirinden farklı kürler ile karşımıza çıkan Taylan Kümeli, bu nedenle toplum tarafından sevilen ve benimsenen isimlerden biri olmuştur. Şifalı bitkiler konusunda da birbirinden farklı önerileri bulunan Taylan Kümeli özellikle kilo kontrolü konusunda önerilerini bizlerle paylaşmaktan geri kalmamıştır.

Özellikle şifalı bitkiler ile hazırlanan kürler toplumda birçok kişinin dikkatini çekerek denenmesine olanak sağlamıştır. Uzmanların önerisini dikkate alan halk aynı zamanda şifalı bitkilerin gücüne inandığı için bazı hastalıkları ve bazı problemleri bitki kürleri ile tamamen ortadan kaldırmayı tercih ederler. Özellikle kilo kontrolü konusunda şifalı bitkilerden destek almayı tercih eden kişiler bu nedenle uzmanların önerilerini mutlaka denemeyi tercih ederler.

Yine Taylan Kümeli tarafından oluşturulan kürlerden biride ödem atıcı özelliği bulunan ödem atıcı kürdür. Özellikle diyet yapanların ya da vücudunda ödem olduğunu düşünen kişilerin rahatlıkla uygulayabileceği bu kür doğal olamsı nedeniyle hiçbir yamn etkiye sahip değildir. Aynı zamanda karaciğer temizleme kürü olarak da bilinen bu kür hem basit hazırlanımı hem de sağlıklı bitkilerden oluşması nedeniyle birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Bilmeyenler ve denemek isteyenler için işte Taylan Kümeli’den yağ yakıcı kür tarifi.

Malzemeler:

– 5 su bardağı su
– 4 orta boy kabuklu elma (kabuklarıyla birlikte 4 bölün )
– 2 orta boy kabuklu limon (kabuklarıyla birlikte 4 bölün)
– 2 parça kabuk tarçın
– 2 adet karanfil
– 5 ya da 6 adet tane karabiber
– 1 tatlı kaşığı önceden sıcak su ile ezilmiş tere tohumu
– 3 poşet veya 3 çorba kaşığı yeşil çay

Hazırlanışı ve Tüketimi:

Malzemelerin tamımını 5 su bardağı suyun içinde 10 dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzerek bir şişeye koyun ve sabahtan akşama kadar istediğiniz ısıda ve istediğiniz sıklıkta için. Gün boyunca bitirmeniz önerilir bu nedenle günlük taze yapmaya ve uzun süre bekletmeden tüketmeye özen gösterin.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

taylan kümeli, taylan kümeli nedir, taylan kümeli tarifleri, diyetisyen, ünlü diyetisyenler, taylan kümeli tarifi, yağ yakıcı kür tarifi, ödem atıcı kür tarifi, kilo verdiren kür, karaciğer kürü, karaciğer temizleme kürü, ödem atıcı kür, nasıl kilo verebilirim, ödem nedir, ödem nasıl atılır, yeşil çay, karabiber, zencefil, karanfil, tarçın, kilo verme yöntemleri, diyet, sağlıklı diyet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir