Svetol green coffee yan etkisi var mı?

Kilo problemi yaşayan birçok kişi dönem dönem fazla kilolarından ve oluşturduğu kötü görüntüden rahatsız olmuştur. İşte bu dönemlerde ise olarak akla diyet yapma düşüncesi gelir. Fakat birçok yerde gördüğümüz, okuduğumuz kadarıyla diyet yaparken spor ya da egzersiz yapmanın gerekli olduğu söylenmektedir. Her ne kadar diyet yaparken spor yapmanın önemli olduğu bilincinde olsak dahi uygulama aşamasında ne yazık ki o kadar başarılı değiliz. Ancak diyet yaparken egzersiz yapmanın faydası saymakla bitmez.

Özellikle diyet yaparken egzersiz yapmazsanız çok fazla kilo kayıpları yaşamanız durumunda vücudunuzda ve özellikle karın, kol ve gıdık gibi bölgelerde belirgin şekilde sarkmalar meydana gelecektir. Ancak diyet yaparken beraberinde egzersiz yapmanız durumunda bu gibi olumsuz cilt kusurlarının oluşması neredeyse imkansızdır. Aksine cildinizin daha çok gerilmesini ve sıkılaşmasını sağlayan spor aynı zamanda sağlıklı yaşamın da bir parçası haline gelecektir.

Svetol green coffee nedir?

Özellikle diyet yapanların tercihleri arasında yer alan ve aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerden meydana gelmektedir.

Stevol green coffee nasıl içilir?

Gün içerisinde tüketilen ve basit kullanım özelliği olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Svetol green coffee yan etkisi nedir?

Hem bayanların hemde erkeklerin kullanımı için uygun olan Svetol sadece hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması sağlıklı değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızın ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.

Svetol Türkiye’den nasıl sipariş verebilirim?

Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Çorum, Malatya, Kahramanmaraş, Zonguldak, Gümüşhane, İstanbul daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Asya satışını yaptığımız ülkeler

Svetol Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Bakü, Japonya, Erbil, İran, Suriye, Bağdat, Hindistan, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, asya, azerbaycan, bakü, bağdat, asya sipariş, asya order, svetol asya, kilo kontrol, diyet ürünleri

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir