Shamoil Şam Yağı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Saç derisi sağlıklı ise ortalama 100.000 saç teli barındırabilir. Saç bakımına göre değişmekle beraber günlük 100-150 adet saç teli dökülebilmektedir. Saç dökülmesi birçok sebepten dolayı meydana gelmektedir. En başlıca mevsim değişiklikleri, stres, hormon bozuklukları, demir eksikliği gibi nedenlerden oluşabilmektedir. Uzun süren saç dökülmeleri ise ciddi hastalıklardan kaynaklanabilmektedir. Saçınızda ciddi oranda dökülme yaşıyorsanız veya seyrek saçlara sahipseniz sizlere yeni bir ürün tanıtmak isteriz; Şam Yağı.

Saç Bakım Yağı

Şam Yağı İçeriği Nedir?

Şam yağın etkisi şam fıstığından kazanır. Bitkisel içeriğe sahip şam yağı saç dökülmelerinin önüne geçmekle beraber saç tellerinizi güçlendirebilmektedir. Seyrelmiş saçlarınıza onarım sağlayabilen shamoil ile sağlıklı saçlara ve istediğiniz saç görünümüne kavuşabilirsiniz. Antep Fıstığı olarak da bilinen şam fıstığı, bol miktarda vitamin ve mineraller içerir. A, E, B6, C, Biotin, B5, B12, B1, B2, vitaminlerini bol miktarda içeriğinde bulundurmaktadır. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller kafa derinizde yeni saç gelişimi sağlar, saç dökülmesini önler, doğal rengini korumasında yardımcı olur, saçın uzamasını destekler, beyazlaşmayı önler, kafa derisinde kan dolaşımını hızlandırır, saçın sağlığını korumasında yardımcı olur.

 

Şam Yağı

Şam Yağı Nasıl Kullanılır?

Zengin bir içeriğe sahip olan şam yağı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Tercihe bağlı olarak şam yağı şişesinin yarısını kullanmakta olduğunuz şampuana katabilirsiniz. Kalan yarısı ile saçınızı şampuan ile yıkamadan önce bir miktar şam yağını saç diplerinize masaj yaparak uygulayabilir ardından 1 saat bekleyiniz. 1 saat bekledikten sonra yapmış olduğunuz karışım ile saçlarınızı yıkamanız tavsiye edilir. Günde 1 veya 2 kere kullanabilirsiniz. Duş yaparken saçınıza uygulamanız yeterli olacaktır.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: şam yağı fiyatları, şam yağı ne işe yarar, şam yağı, şam yağı nedir, şam yağı nasıl kullanılır, shamoil nasıl kullanılır, shamoil nedir şam yağı fiyat, şam yağı sipariş, saç çıkartan yağ, kelliğe çözüm, şam yağı nerede bulunur, şam yağı faydaları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir