Santelife Form Çorbası İle Sende Formunu Koruyabilirsin!

Kimi zaman fazla kilolarımızın farkına varır fakat bir türlü sıkı bir diyet yapma cesaretini kendimizde bulamayız. Özellikle yaz aylarında bir hışım cesaret ettiğimiz diyetler kimi zaman olumsuz sonuçlardan ötürü bırakılmak durumunda kalmıştır. Adeta işkence haline gelen diyetler aslında sağlıklı besinler ile düzenli ve aç kalmadan beslenmemizden ibadettir. Fakat diyet yapmak sizin gözünüzde büyüyor ise bazı basit uygulamar yaparak diyet yapmadan kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

İşte basit öneriler ile kilo verme yöntemleri; Enerjisi düşük, doygunluk ve besleyiciliği yüksek besinleri tercih edin. Lifli, posalı beslenin. Günlük kalori alımınızı ve yakımınızı takip edin. Güne mutlaka kahvaltı ederek başlayın, değişik kahvaltı alternatifleriniz olsun. Az az sık sık beslenme kuralını unutmayın. Fast foodlara yönelmeyin, zayıflama sürecinde kazandığınız yeni beslenme alışkanlıklarını unutmayın.

Santelife Form Çorbasının Özellikleri ve Kullanımı

Bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Form çorbası içerisinde bulunan bazı sebzeler, bitkiler ve baharatlar;

– Domates, sarımsak, maydanoz,

– Soğan, lahana, yeşil biber,

– Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Satın Alabilirim?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Şanlıurfa, Hakkari, Erzincan, Ordu, İzmir ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbasını Avrupa’da Nereden Satın Alabilirim?

Santelife Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Çek Cumhuriyeti(Czech Republic), Ukrayna(Ukrania), İtalya(Italy), Danimarka(Denmark), Polonya(Poland) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, baharatlı çorba, kilo verme yöntemleri, diyet, diyet yapma yöntemleri, sağlıklı diyet listesi, sipariş, order, avrupa sipariş, europa order, germany order, kilo kontrolü, sağlıklı kilo verme yöntemleri, spor, spor yapmak, spor ile zayıflama

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir