Saçlarınıza Gereken İlgiyi Juan Juan ile Gösterin!

juan juan3

Cilt bakımının ve giyinişimizin kattığı güzellik yanı sıra saçlar bizi farklı ve özgün olmamızı sağlar.  Bu yüzden saçlar her kadın için çok önemlidir. Lakin biz saçlarımıza gereken ilgiyi gösteriyor muyuz? Yaptığımızı sanmıyorum, hatta sürekli saçın şekliyle oynadığımız gibi üzerinde kimyasal ürünleri kullanıp değişiklikler yapıyoruz. Sonucunda saçlar bu kadar değişikliği kaldıramayıp kırılıp yıpranmaya, solgunlaşmaya başlıyor. Saç köklerimiz yeterli miktarda vitamin almayınca saç uzaması kısalıyor veya uzama olmuyor. Bu yüzden sizlere doğanın yararlarından faydalanılarak bitki özlerinden oluşmuş tamamen doğal olan Juan Juan şampuan kullanmanızı öneriyoruz.

juan_juan_sampuan

Juan Juan saç uzatıcı şampuan saçlarınıza gereken parlaklığı, saçların daha hızlı uzamasını, saç dökülmelerinin önlenmesini, ince telli saçların kalınlaşabilmesini, saç diplerinin kökten uca kuvvetlenebilmesini, saça direnç ve hacim kazandırabilmesinde yardımcı olduğu, saçta beyaz olmasının önüne geçebilmeyi sağlamaya ve hatta kepeği yok etmeyi sağlayabilir. Juan Juan şampuan Amerika da üretimi gerçekleştirilen bir şampuandır. Juan Doleres tarafından Victoria Secret mankenleri için satışa sunulmuş olup bu ürün bay bayan fark etmeden herkesin kullanabileceği bir şampuandır.

Kullanılışı: Juan Juan şampuanı kullanmadan önce saçlarınızı su ile ıslatın. Juan Juan şampuanı avcunuza yeteri miktarda döktükten sonra saçınıza 2-3 dakika kadar masaj yapıp şampuanı köpürtün. Bu işlemi yapıp bitirdikten sonra iyice durulayın.

Juan Juan şampuanını kullanırken farklı bir saç bakım ürünü veya şampuan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Juan Juan şampuan 330 ml ve 120 ml lik saç kreminden oluşmaktadır. 20 günlük kullanıma sahiptir. Bilinen bir yan etki yaptığı görülmemiş olup, herhangi bir olağandışı durum halinde ürünü kullanmayı bırakıp doktora görünmenizi tavsiye ederiz. Direk güneş ışığı altında bulunmamasını öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir