SA30 Days Zayıflama Hapı Nedir?

Kilo vermek için şifalı bitkilerden faydalanmalı mıyız? Yaz aylarına yaklaştıkça yoğun bir kilo verme istediği içerisinde olduğunuzu düşünüyorum. Kilo vermek için vücudumuzun bazı sitemlerinin iyi çalışması gerekiyor mesela sindirim sitemi, metabolizma sistemi gibi.

Vücudumuz hem yağ hem de aşırı su toplamış olabilir. Bu yüzden hem yağ yakmaya hem de ödem atmaya odaklanmalıyız.

Bunun için şifalı bitkilere bakacak olursak sizlere bu şifalı bitkilerden oluşan sa30 days zayıflama hapı kullanılmasını tavsiye etmek isterim. Hadi gelin bu bitkisel zayıflama kapsülüne daha dikkatli bakalım.

SA30 Days İçerik

SA30 Days içerisinde bulunan bitkiler;

Noni yaprağı: Hücreleri yenileme etkisi vardır. Hücresel fonksiyonları artırabilir, vücuda enerji vermek için çalışır.

Lotus yaprağı: Metabolizmayı hızlandırır ve birçok kişinin kilo vermesine yardımcı olur.

Buğday çimi: Vücuttan toksin e ödem atarak vücut sistemlerinin daha iyi çalışmasını sağlayabilir.

Civanperçemi: Sindirim sistemine etki ederek sindirimi düzene koyar.

SA30 Days Etkileri

Detoks etkisi. Vücudu zehirli maddelerden ve aşırı su tutmasının önüne geçmek için yardımcı olur.

Sindirimi düzene koymak: Sağlıklı bir şeklide zayıflamak istiyorsak mutlaka sindirimin düzgün çalışması gerekir. Sa30 bu konu da sizlere yardımcı olacaktır.

Metabolizmanın hızlanması: Kilo verme olayı tamamıyla metabolizmaya bağlıdır. SA30 Days metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Vücuda enerji vermesi: Kilo vermek için spor yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ama kendinizde enerji bulamıyorsanız sa30 days size bu enerjiyi verebilir.

SA 30 Days Bitkisel Kapsül – Hhs

SA30 Days Kullanımı

Tek pakette Sabah için 30 kapsül + Akşam için 30 kapsül kullanımı ile toplam 60 kapsüldür.

Önemli Not: Yemeklerde ve yemeklerden sonra 2 saat süre ile su içmeyiniz!

SA30 Days Muhafaza Şartları & Uyarılar

Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.

Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.

Hamile ve hamilelik şüphesi olanların, daimi ilaç kullananların kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

SA30 Days ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bize bu kelimelerden ulaştınız: sa 30 zayıflama hapı, sa30 zayıflama, sa 30 zayıflama hapı yorumları, sa 30 zayıflama hapı kullananlar, sa30 zan nemikham, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı, sa30 days kapsül yorumları, sa 30 days, sa 30 days kullanıcı yorumları, sa 30 days kapsül kullanıcı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir