Q-Clinic Şampuan ile Saçlarını Hacimlendir

Özellikle hamilelik döneminde neredeyse her bayanın saçları dökülür. Fakat genellikle saçlar hamile iken dinlene evresinde olduğu için asıl dökülmenin yoğun olduğu dönem doğumdan sonra geçen dönemdir. Yani hamile iken bir miktar saç dökülmesi olur fakat kelliğe yol açacak şiddette bir dökülme olmaz. Eğer gebelik döneminde çok aşırı saç dökülmesi yaşadığınızı düşünüyorsanız nedeni bazı vitaminlerin veya minerallerin eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda doktorunuza başvurarak danışabilirsiniz. Bunun dışında doğum sonrasında dökülen saçların ne kadar süre devam edeceği tüm anne adaylarının merak konusudur. Genellikle doğumu takiben 3 ya da 4 ay sonra saç dökülmelerinde azalma olacaktır. Hamile iken hormonlar birtakım değişim sürecine geçer ve bu süreç içerisinde vücutta birtakım değişimler olur bunlardan biride saç dökülmesidir. Bu nedenle saç dökülmesini çok problem etmeyin ve bunun doğal bir süreç olduğunu unutmayın.

Q-Clinic Set İçeriği Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Set içerisinde 1 adet şampuan ve 1 kutu saç serumu bulunmaktadır. Ayrıca Q-Clinic serum içerisinde 3 aylık kullanım için 3 farklı serum bulunmaktadır.

Q-Clinic Şampuan İçinde: deiyonize su, disodyum laureth sülfosüksinat, sodyum laureth eter sülfat, cocamide DEA, cocoamidopropil, betaine, gliserin, PEG-4 distearly ether, zinch pyrithione, D-panthenol (Pro vitamin B5), ceterath-12, proylene glicol,vitamin B6, Vitamin H, sodyum chloride, tetrasodium EDTA, methylchloroisothiazolione, methylisothiazolinone, fragrance bulunur.

Q-Clinic Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde üretilmiş olan Q-Clinic şampuanı ıslak saça uygulayarak köpürtün ve köpürtürken saç derinize masaj yaparak uygulayın. Gerekirse bu işlemi bir daha tekrarlayabilirsiniz. Köpürtme ve masaj işleminden sonra saçları iyice durulayın.

Q-Clinic Serum Nasıl Kullanılır?

1.2. ve 3. aylara göre kullanacağınız 150 ml. serumu saç derinizi püskürterek masaj tekniği ile cildinize yedirin. Serumu temiz cilde uygulamaya özen gösterin ve en az 4 saat yıkamadan saçınızda bekletin.

Q-Clinic Setini Nereden Bulurum?

Q-Clinic Sete en uygun ve hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Kilis, İstanbul, Bayburt, Kars, Gaziantep ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Q-Clinic Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Q-clinic Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Irak, Çin, Azerbaycan, Özbekistan, Güney Kore ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Q-clinic Setine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Qclinic, q clinic, Qclinic nedir, Qclinic seti, Qclinic kullanımı, Qclinic şampuan, Qclinic saç serumu, Qclinic sipariş, Qclinic asya, Qclinic asya sipariş, kargo, kampanya, asya, Qclinic kampanya, Qclinic nasıl kullanılır, Qclinic içindeki maddeler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir