Pro Care Serum Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde çevresel faktörlerden etkilenerek yıpranan saçlarda zamanla; dökülmeler, kırılmalar, incelmeler başlar. Hava değişimi nedeniyle kuruyan ve kuruması sebebiyle çabuk kırılma ya da kopmaya neden olan saçlarımızın özellikle gün içerisinde nemli kalmasına dikkat etmemiz en önemli etkendir. Nemli kalması için gün aşırı yıkanması uygun bir yöntem değildir. Saçın doğal ürettiği yağ yine saçın beslenmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle günde 2 kere yıkamak saçın çabuk kurumasına ve erken yağlanmasına neden olur. Saçın doğal nemini sağlayabilmesi ve dolayısıyla beslenebilmesi için 2 günde bir saçınızı yıkamanız en doğru yöntemdir. Bunun dışında saç telini, saçınızın özelliklerini tanımanız diğer önemli unsurdur. Örneğin çok kuru bir saç yapısına sahipseniz nemlendirme özelliği olan şampuanları ya da saç kremlerini kullanmalısınız. Yine çok cansız ve mat görünümlü saç tellerine sahipseniz parlaklık kazandırmaya yardımcı, besleyici özelliği olan şampuan ve kremleri tercih ederek daha sağlıklı saçlara sahip olmak için ayda 1 kere saç bakımınızı yaptırmayı ihmal etmeyin.

Pro Care Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde derahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum İçeriğinde Neler Var?

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan ve bazı özelliklere sahip pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi karışımlar bulunur.

Pro Care Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz ve şimdiye kadar herhangi bir yan etkiye neden olmamıştır. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmeye dikkat edin.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Yozgat, Samsun, İstanbul, Ordu, Bilecik ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pro care, hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Romanya(Romania), Polonya(Poland), Hollanda(Netherlands), Bulgaristan(Bulgaria), Yunanistan(Greece), İsviçre(Switzerland) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç bakımı

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir