Parfümün Zararları Nelerdir?

Parfümün Zararları Nelerdir?

Çoğumuz parfümün cildimizde ortaya çıkardığı sorunları bilmeden güzel kokmak için parfüm kullanmaktayız. Parfümün cilde zararları hafife alınmayacak kadar fazladır. Parfümlerin cilde olan zararlarından ziyade en çok bilinen parfüm zararlarında birisi de ozon tabakasına olan etkileridir.

Güneşe çıkmadan önce sıktığımız parfümler güneşten gelen ultraviyole ışınlarının etkisini arttırarak cildimizde kırmızı lekelere yol açabiliyor. Parfümü kullanırken uzaktan sıkmakta fayda var. Ağız ve göz temasından kaçınarak ve uzaktan püskürterek aşk parfümü kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur.Lavina parfüm orjinal, faturalı ve onaylı kalıcı parfüm gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Parfümün Zararları Nelerdir?

Aşk parfümü, afrodizyak içeren ve afrodizyak etkisi göstebilen parfümlere denir. Afrodizyak etkisine maruz kalan kişinin cinsel hormonları salgılanır ve cinsel isteği artar. Kokuyu kullanan kişiye karşı bir takım duygular ve arzular besler. Afrodizyak etkisi keşfi çok eski tarihlere dayanır. İnsanların bazı yiyeceklerden ve kokulardan afrodizyak etkisine maruz kalarak cinsel isteğinin arttığı keşfedilmiştir. Her insan arzulanmak, beğenilmek, ilgi görmek ister. Ne yaparsa yapsın istediği tavırlara ulaşamayan kişiler afrodizyak içeren parfümlere yönelmektedir. Parfümün kokusu kendisine özgüven katarken, karşı cinste de cinsel isteğin artışı görülmektedir.

Sizler de karşı cinsi etkilemek istiyorsanız ve ne yapmanız gerektiği bilmiyorsanız aşk parfümü bu konu da yardımcınız olabilir. Parfümün kullanımından sonra ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmadan karşı cinsle kolay iletişim kurabilirsiniz. Karşı cinsle iletişime geçmek için utanan ve çekinen biriyseniz afrodizyak parfüm kullanarak korkularınızı yenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir