Neden Alkali Diyeti Yapmalıyız?

Günümüzde birçok çeşit diyet türü bulunuyor. Bu yüzden insanların kafası karışıyor ve hangi diyetin doğru olduğu sorusuna getiriyor bizleri. O yüzden sizlere her zaman günlük yaşamımızda kullandığımız bir besin olan alkali su ile yapılan diyeti öneriyoruz. Alkali diyeti sebze ve meyvelerden temel alınarak ortaya çıkmış bir diyet türü olmaktadır. Bu diyette tükettiğiniz temel besinlerin 1/3’ü oranında da hayvansal ürünler yeme şansına sahipsiniz. Alkali ile beslenme sonucunda vücudumuzda bulunan asitler ile kilo alımı yapan besinler daha çabuk eritilerek bağışıklık sistemimizin güçlenmesi sağlanmaktadır. Kısaca bir nevi sindirim sistemimizdeki çalışma hızı arttırmaktadır.

alkadays

Alka Days yeterince su içmeyen kişiler için adeta bir kurtarıcı görevi görebilir. İçerisinde antioksidanlar da bulunur, antioksidanları da alkali yapan bu maddelerdir. Alkali seviyesi yükseltilmiş suyu tüketmek vücudumuzdaki hidrasyonu da yükseltir. Çay, kahve, alkol tüketiminiz fazlaysa ki bu içecekler vücudunuzdaki suyu alırlar ve Alka Days ile bu zararı azaltabilirsiniz. Sebze ve meyve besinlerine ağırlık verilen bu diyette yeşil sebzelerden aldığımız klorofil çok önemli yer taşır. Çünkü klorofil bitkiden aldığı oksijeni bize taşır. Aynı zamanda içerisinde magnezyum ve demir de içerir. Sebzelerin pişirilmesi içlerindeki su miktarını azaltır. Oysa su vücudu alkali yapan önemli mineraller içerir. Sebzeleri pişirmek içerisindeki protein miktarını da azaltmaktadır. Oysa bitkisel protein hemen hemen her sebzede bulunmakta ve çok faydası görülmektedir.

alkadays5746732

AlkaDays damlasını ilaç olarak kullanmayınız. Alka Days ürününü ülkemiz dışında Portekiz, Yunanistan, Makedonya, İsviçre ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verme olanağına sahip bulunmaktasınız. Günde maksimum 5 defa olmak üzere bir su bardağına 3 damla AlkaDays damlatarak kullanabilirsiniz AlkaDays damlası ile görüntünüzdeki değişimi kendi gözlerinle görebilirsiniz, kararı size bırakıyoruz.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Alka days, diyet, nasıl çabuk zayıflayabilirim, alka days kullanımı, zayıflamak için alka days, alkali diyeti, diyet için ne yapmalı, hangi diyet bana uygun, alka days kaç kilo verdirir?, sağlıklı bir şekilde nasıl kilo veririz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir