Kurt Üzümü Nedir? Nerede Satılır?

Hayatımızı olumsuz yönde etkileyerek sağlığımızı etkileyen yanlış alışkanlıklarımızdan biride alkol olmuştur. Alkol kişinin sadece fiziksel sağlığını bozmasının yanında, ruhsal sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedir. Alkol, insanın zihnini bulandıran ve sağlıklı düşünmesine engel olan bir maddedir. Kısacası bir çeşit uyuşturucudur demek yanlış olmayacaktır. Özellikle kişinin sağlıklı düşünmesine engel olarak bilinçiz davranmasına neden olan alkol, bu nedenle beraberinde birçok olayın ya da kazanın yaşanmasına neden olmaktadır.

Aşırı alkol tüketimi aynı zamanda karaciğerin tahrip olmasına neden olurken bunun dışında birçok tehikeli hastalığında temel sebeplerinden biri olmuştur. Son günlerde yapılan birçok araştırma cinayetlerin %85’i, tecavüzlerin %50’sinin, trafik kazalarının %65’inin, tehlikeli hastalıkların %60’ının sebebinin alkol tüketimi olduğu belirlenmiştir. Özellikle kişinin davranışlarını kontrol edememesinden ötürü oluşan trafik kazaları ve ölümler alkolün en büyük zararıdır.

Kurt Üzümü Nedir?

Asırlardır insanlar için şifa kaynağı olarak ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry olmuştur. Diğer bir adı kurt üzümü olan Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Kurt Üzümü İçerisinde Neler Vardır?

İçerisinde sayısız özelliği ve değerleri taşıyan Goji Berry meyvesi İçerisinde;

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Kurt Üzümü Nasıl Tüketilir?

Herkesin rahatlıkla tüketebileceği Goji berry, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Kurt Üzümü Türkiye’de Hangi Bölgelerde Satılır?

En kısa sürede ürün teslimat güvencesi ile birlikte Ankara, Çanakkale, Gaziantep, Kırıkkale, Kırşehir, Muğla, Kütahya ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Kurt Üzümü Avrupa’da Nerede Satılır?

Yurt dışındaki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Fransa(France), İngiltere(England), Danimarka(Denmark) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, uzun yaşamın sırları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir