Kivi Suyu Saç Uzamasını Hızlandırır mı ?

Besleyici özelliği ile kivi diğer meyveler sıralamasında ilk sıralarda yer alır. Besleyici deposu mineral ve vitamin miktarları bakımından oldukça zengindir.turunçgillerden daha fazla c vitamini içerir.

Doğal Saçlar parlayan cilt bakımı  ve sağlıklı günler ve geleceğiniz için uzmanlar tarafından geniş kapsamlı araştırmalarımız sonucunda oluşan kivi suyu faydaları  hayatımıza neler katıyor birde birlikte gözlemleyelim !..

antioksidanlar ile dolu olan kivi suyu göz çevresindeki kırışıklıklar ile  savaşır aynı zamanda kırışık oluşumunu önler.

Kivi suyunu her gün düzenli tüketildiğinde kimyasal ürünler ile kırışıklıklarınızı azaltmak yerine aroması oldukça yoğun olan tamamen doğal olan kivi suyunu kullandığınızda göz çevresin oluşan kaz ayakları adı verilen kırışıklıkların azaldığını aynaya karşısında  şaşırtıcı özelliğini düzenli kullandığınızda fark edeceksiniz  temizlenen cildiniz de  daha genç ve parlak bir görünüme  sahip olmanızı sağlayacaktır. Harika sonuçlar elde  etmiş olursunuz.çok fazla potasyum içerdiği için ciltteki yaraları da iyileştirici özelliğini de unutmamak gerekir. Cilt üzerindeki derin yaraların iyileşme sürecini de aynı zamanda hızlandırır kivi suyu dokuları onarır

Kivi Suyu Saç Uzamasını Hızlandırır saç uzamasını oldukça hızlandırır.

Göz çevresindeki kırışıklar ile ciddi anlamda savaşır

Saç dökülmesini önler

Saçlara parlaklık verir.

Stres ile savaşır.

İçeriği lif ve magnezyum dolu olan kivi suyu inanılmaz güçlü bir içecektir.diyet yapanlar için ciddi anlamda kilo vermenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir