Kilo Vermek İçin Zayıflama Hapı Kullanılır mı?

Birçok farklı kilo kaybı çözümleri vardır. Bunlardan biriside kapsüller ve doğal takviyeleri içerir. Bu tür kapsüllerin kilo vermenize yardımcı olması ve en azından diğer yöntemler ile beraber denediğinizde kilo vermeyi kolaylaştırmaya yarar.

Bu tür zayıflama hapı vücuttaki bazı mekanizmalarınızın daha iyi çalışması yönünde uyarır.

Daha az yemek ve daha fazla hareket etmek, kilo kaybının temelleridir. Bazı insanlar için kilo kaybı ilaçları yardımcı olabilir.

Bu tür zayıflama kapsülü alırken diyete ve egzersiz yapmaya odaklanmanız yine gerekecek. Yani sadece kapsülü içip zayıflamayı bekleyemeyiz. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsak az kalori alıp, çok kalori yakmalıyız. Zayıflama haplarını da sadece destekleyici olarak kullanmalıyız.

Destekleyici olarak kullanılan bitkilerin genel olarak vücuda etkileri:

Detoks etkisi: Vücudu zehirli maddelerden ve aşırı su tutmasının önüne geçmek için bitkilerden faydalanır

Sindirimi düzene koymak: Sindirimin düzenli olması, sağlıklı kilo vermek için önemlidir. Çünkü yediğimiz gıdaların zor sindirilmesi hazımsızlığa şişkinliğe sebep olur. Bu da kişinin hareket kabiliyetini zayıflatır. Bu nedenle sindirim sisteminin düzgün çalışması gerekir.

Metabolizmanın hızlanması: Metabolizma vücut için gerekli enerjiyi üreten bölümdür. Yani kaloriyi enerjiye dönüştürüp ihtiyacı olan organa bu enerjiyi yollar. Metabolizma ilk olarak karbonhidratları sonra yağları en son proteinleri yakar. Bu yüzden karbonhidrat alımını azalttığınızda, yağlarınız metabolizma enerji için kullanmaya başlanılacak. Bu yüzden metabolizma hızını artırmak oldukça önemlidir.

Vücuda enerji vermesi: Kilo kaybetmeye karar verdiğimiz ilk gün hep zor geçer, kendimize hakim olmalı ve sporumuza odaklanmalıyız. Spor için bize gerekli olan enerjiyi almak için de yine şifalı bitkilerden faydalanabiliriz.

Bütün bunları kolay yoldan elde etmek isterseniz sizlere küçük bir önerim olacak. İçerisinde; noni yaprağı, lotus yaprağı, buğday çimi ve civanperçemi bulunan SA30 Days zayıflama hapı tam olarak sizlerin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Kısaca SA30 DAYS içeriği bitkilerin etkilerine bakacak olursak:

Noni yaprağı: Hücreleri yenileyerek hücresel fonksiyonları artırarak, vücuda enerji verir.

 

 

Lotus yaprağı: Metabolizmayı ve kan dolaşımı artırır.

 

 

 

Buğday çimi: Vücuttaki zehirli maddeleri ve ödemleri atarak kilo vermeye yardımcı olur.

 

 

 

Civanperçemi: Sindirime iyi gelerek sindirimi düzene koyar.

 

 

 

 

Doğal olarak üretilen bitkisel yolları diyetinize ekleyebilirsiniz. Unutmayın diyetinize sadık kalırsanız kilo verebilirsiniz!

SA30 DAYS ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: sa 30 zayıflama hapı, sa30 zayıflama, sa 30 zayıflama hapı yorumları, sa 30 zayıflama hapı kullananlar, sa30 zan nemikham, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı, sa30 days kapsül yorumları, sa 30 days, sa 30 days kullanıcı yorumları, sa 30 days kapsül kullanıcı yorumları, sa 30 days zayıflama hapı kullananlar, sa 30 days kullananlar, sa 30 days zayıflama hapı yorumları, sa 30 days şikayet, sa 30 days kullanan varmı, sa 30 days kapsül kullananlar,  sa 30 days kapsül kullanıcı yorumları, sa 30 days kapsül kullananlar, sa 30 days kapsül, sa 30 days kapsül yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir