Kalp Sağlığınız İçin Mucize: Maydanoz Limon Sarımsak Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, bitki biliminde öne çıkan ünlü doktorlardandır. Verdiği her tarif sağlığa faydalı olan ve tedavi olarak kullanılan bu kürlere bugün bir yenisi daha ekleniyor. Kalp sağlığı için önerilen Maydanoz, limon ve sarımsak kürü tarifini sizlerle paylaşacağız. Bu kürü evinizde kolaylıkla bulunan malzemelerle hazırlayacağınız bu kür ile kalp ve damar sağlığınızı koruyabileceksiniz.

https://www.lokmanhekimsitesi.com/limon-maydanoz-sarimsak-kuru-lokman-hekim-kuru.html sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

 

Maydanoz – Limon – Sarımsak Kürü ‘nün faydaları
Uzun yıllardır maydanoz, limon ve sarımsak çok çeşitli hastalıkları iyileştirmiştir. Ancak üçünün birleşimi ile oluşan bu kür;

kalp damarlarının içten yağ bağlamasını önlüyor.

Yine kalp damarlarında plak oluşumunu engelliyor.

Kalbi besleyen damarların genişlemesini sağlar ve tıkanmasını engeller.

Böylelikle kan dolaşımı güçlendirir.

Kalp damarlarını açar.

Kalp sağlıklı çalışır. Sağlıklı çalışan bir kalp ise sağlıklı bir vücut demektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıda belirtilen tüm bu kalp hastalıklarına karşı maydanoz sarımsak limon kürünü şiddetle tavsiye etmiştir.

Şimdi sizlere bu mucizevî kürün tarifini vereceğiz.


 limon maydanoz sarımsak kürü
Gerekli malzemeler:
1 diş sarımsak
10-12 tane taze maydanoz
2 yemek kaşığı taze sıkılmış limonun suyu
Yarım su bardağı klorsuz su

Burada size bir uyarı da bulunmalıyız. Sarımsaklar beyaz olmalı ve maydanozlar yeşil olmalı. Yani ikisi de taze olmalı.

Maydanoz – Limon – Sarımsak Kürü Hazırlanışı:

Maydanozun saplarıyla birlikte mutfak robotuna atın, üzerine sıkmış olduğunuz limonu ekleyin. Sarımsağı da bıçak ile doğranmış bir şekilde karışıma ilave edin. Üzerine yarım su bardağı suyu da ekledikten sonra mutfak robotunuzu çalıştırın. Yaklaşık olarak 1-1,5 dakika robotunuzu çalıştırın. Kürünüz artık hazır!

Kullanım önerisi olarak kahvaltıdan yaklaşık 20 dakika önce aç karnına içmeniz tavsiye edilir. Tekrar belirtelim kalp ve damar hastalıkları için bu kür birebirdir. Kullanmak için de illa hasta olmanıza gerek yok. Zira kalbinizi hasta olmaktan da korumalısınız!


Kürü kullanma tarifi ise:

İlk 3 gün aynı tarif ettiğimiz gibi, ikinci üç gün sarımsaksız ve son 3 gün yine tarif ettiğimiz gibi kullanın 3 gün dinlendikten sonra tekrar 9 günlük tedaviyi uygulayın ve daha sonra tedaviyi sonlandırın. Yılda ise 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Sağlığınıza kavuşmanız dileği ile bu yazımızı sonlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir