İsveç Şurubu Maurers Nereden Bulurum?

Sağlıklı yaşamamıza engel olan ve sağlığımızı olumsuz yönde tehdit eden durumlardan biride strestir. Birçok hastalığın temel nedeni olan ve hayatımızıda olumsuz etkileyen stres aynı zamanda psikolojik olarak da etkilenmemize neden olmaktadır.  Stres, insanın çeşitli bedensel ve ruhsal zorlanmalar karşısında ortaya çıkan  tepkiler bütününe denilmektedir. Stres yapan durumlar kişilere göre farklılık gösterebilir. Stres karşısında insan vücudu, sinir sistemini uyararak  ve çeşitli hormonlar salgılayarak cevap verir. Kısacası tüm bedenin etkilenmesine neden olan stres, cilt yüzeyinde sivilce oluşmasından iç organların etkilenmesine kadar birçok etkinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle stresten uzak durmanız sağlıklı bir vücuda sahip olmanıza ve dolayısıyla sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

 İsveç şurubu maurers nedir?

Uzun zamandır birçok kişi tarafından satın alınan ve kullanılan Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. Aynı zaman İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç şurubu içeriği nedir?

Yoğun kıvama sahip olan İsveç şurubu doğada var olan çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşmesinden meydana gelmektedir. İçeriğinde; 10 gr sarısabır,9 gr ravent kökü, 7 gr mirra,5,5 gr cedvar,3,5 gr centiyane,2 gr domuz dikeni,6,5 gr melekotu kökü, 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran bulunmaktadır.

İsveç şurubu nasıl kullanılır?

Normal gargara şeklinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda İsveç şurubunu kompres olarak da kullanabilirsiniz. Kompresi yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir.

İsveç şurubu zararlı mı?

Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir.

İsveç şurubu nerede satılır?

Orijinal ürün ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Bartın, Konya, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Antalya, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, isveç iksiri nedir, isveç iksiri nasıl kullanılır, isveç iksirini nereden bulurum, isveç şurubu nerede satılır, isveç iksiri nedir, sweden bitter, avusturyadan ithal sweden bitter

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir