İnstadiet Kullanımı ve İçeriği

Diyet yaparken bazı besinler sindirimi kolay olması sebebiyle bize yardımcı olurlar. Sindirimi kolaylaştıracak bazı besinler; pırasa, brokoli, karnabahar, ıspanak gibi yeşil ve lifli sebzeler, kuru fasulye, nohut, mercimek gibi baklagiller ve bol kepekli ,yulaflı yiyecekler. Sadece diyet yapanların değil ama özellikle diyet yapanların sofralarından eksik etmemeleri gereken bu sebzeler hem lezzetleriyle hem faydalarıyla diyetinizi keyiflendirecektir.

İnstadiet Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İnstagram adlı popüler sosyal paylaşım sitesinden adını alan İnstadiet, iki ay gibi kısa bir sürede hızla kilo veren Jenna Henris’in instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta ilk olarak dikkatleri çekmişti. Kısa sürede hızla adından bahsettiren İnstadiet Amerika’da bir diyetisyen tarafından uzun yıllar üzerinde çalışılmış ve hazırlanmıştır. Diğer adıyla İnstagram Diyeti olarak anılan bu ürün hemen hemen herkesin dikkatini çekerek başarılı sonuçlar çıkarmıştır.

Kullanımı:

Gece ve gündüz çaylarından oluşan bu setin gece detoks çayını yatmadan önce demleyerek 2 günde 1 tüketirken, gündüz detoks çayını ise yine demleme usulü ile her sabah aç karnına tüketmeniz gerekir. 1 bardak oda sıcaklığındaki suyun içerisine 4-5 damla Smooth 8 damlatarak gün içerisinde 5 bardak kadar içe bilirsiniz. Smooth 8 damlasını aç karnına yada öğün aralarında içmeniz daha etkili olacaktır.

İçerisinde:

–  Smooth 8 alkali damlası 50 ml,

–  15 adet gündüz detoks çayı,

–  15 adet gece detoks çayı bulunmaktadır.

İnstadiet’in Yan Etkisi Var mı?

Herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmayan İnstadieti sadece hamileler için kullanılması uygun görülmemiştir. Herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği İnstadiet için beklenmedik bir durumda doktorunuza başvurmanızı öneririz.

İnstadiet Nereden bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çanakkale, Kırıkkale, İstanbul, Burdur, Adana ve daha birçok şehrimizden temin edebilirsiniz. İnstadiet hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde İnstadiet sahibi olabilirsiniz.

İnstadiet Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

İnstadiet Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Romanya, Polonya, Moldova, Bulgaristan, İzlanda, İsveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

instadiet, instadiet nedir, instagram, instagram diyeti, smooth 8, smooth 8 damlası, kullanımı, hakkında, sipariş, instadiet kullanımı, instadiet ne kadar içmeli, kampanya, instadiet kampanya, instadiet hakkında, instadiet yan etkileri var mı, instadiet sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir