İbrahim Saraçoğlu’ndan Yağ Yakıcı Kür Tarifi

Kilo konusunda bay bayan hemen hemen herkesin bir şikayeti vardır. Kimi kişiler kilolu olmasından şikayet ederken kimi kişiler ise kilosunun normal olduğunu fakat bölgesel olan basen, bacak, göbek gibi bölgesel yağlanma problemi yaşadığını ifade eder. Bölgesel yağlanma şikayeti olan kişiler bu nedenle diyet yapmadan bazı egzersiz ya da etkili kür tariflerini uygulayarak bölgesel yağlanma probleminden kurtulmak isterler.

Özellikle sosyal medyada ve televizyonlarda kilo vermemiz hakkında bizlere bilgilerini paylaşan bazı uzmanlar vardır. Sağlıklı yaşam ve kilo kontrolü hakkında bizleri bilgilendiren uzmanlardan biride Prof. Dr. İbrahim Saraçoğludur. Önemli bilgilerini bizlerle paylaşan Saraçoğlu, kişilerin bölgesel yağlanmalarından ve kilo almasına neden olan yağlanma probleminden kurtulmak için önerilerde bulunmuştur. Hazırlaması basit, malzemelerini kolay temin edebileceğiniz yağ yakıcı özelliği bulunan bu kür tarifini sizde evde uygulayarak diyetinize destek olabilir ve fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

İşte İbrahim Saraçoğlundan Yağ Yakıcı Kür Tarifi;

Malzemeler:

– 5 gram yani 1 tutam altın otu

– 10 gram yani 10-12 adet kuşburnu

– 10 gram yani 2 tutam ıhlamur

Hazırlanışı:

750 gram kaynamakta olan su içerisine 10-12 adet kuşburnu, 2 tutam ıhlamur ve 1 tutam altın otunu atarak yaklaşık 7-8 dakika kadar kaynatın. Daha sonra altını kapatın ve bir miktar ılıdıktan sonra hazırlanan kürü süzün. Gün içinde en az 6 saat ara ile tüketmeye özen gösterin. Yani ilk yarısını içtikten sonra diğer yarısını içmek için en az 6 saat bekleyiniz. Bu şekilde etkisini daha iyi göreceksiniz. Bu nedenle hazırladığınız kürün tamamını bir seferde tüketmek zorunda değilsiniz. Kürü ikiye bölerek öğleden önce ve öğleden sonra tüketebilirsiniz.

Hazırlayacağınız kürü en az bir ay düzenli bir şekilde tüketmeniz sonucunda ancak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu nedenle kürü taze hazırlayıp tüketmeye ve düzenli olarak içmeye özen gösterin. Kürü uygularken beslenme programından herhangi bir değişiklik yapmanızın şart olmadığı gibi diyet ile uygulayarak, spor ile destekleyerek ya da öğünlerinizde biraz daha az yemek yiyerek kürden sağlayacağınız etkinin çok daha başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.Tilya kürü kullanmak istiyorsanız hazır olarak da temin edebileceğiniz taze ve güzel kokulu tilya çayı sitemizi ziyaret edebilirsiniz..

Tilya çayı için tıklayınız..

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

yağ yakan kür tarifi, tilya kürü, ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu yağ yakan kür tarifi, prof. dr. ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu kürleri, yağ yakan kür nasıl içilir, kilo verme yöntemleri, şifalı bitkiler, kuşburnu, altın otu, ıhlamur, kilo verdiren çay, nasıl kilo verebilirim, bölgesel yağlanma, forma girmenin yolları, doğal çaylar, tilya çayı fiyatı, saraçoğlu tilya kürü yorumları, tilya çayı saraçoğlu ,  tilya kürü kullananlar 2017, tilya kürü kullananlar gercek yorumlar, ibrahim saraçoğlu tilya kürü ile zayıflayanlar, tilya kürü kullananlar 2018, tilya kuru ne zaman icilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir