Güzel Görünmek için Yapılması Gerekenler

Sağlıklı beslenme programı ve doğal bitki çayları ile toksinlerden arınıp, vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.

Sabah: Bir bardak ılık su içine bir yemek kaşığı limon suyu ya da bir yemek kaşığı elma sirkesi ekleyip içerek güne başlayın.

Yemeklerde: Maydanoz ve sarımsak tüketmeye (tercihen çiğ) özen gösterin. Aynı zamanda kırmızıbiber ve zencefil (çorbalara katarak tüketebilirsiniz) de tüketilmesi gerekmektedir.

Yemek aralarında: Papatya, zencefil, ıhlamur, meyankökü gibi arındırıcı çaylar tüketmeye özen gösterin.

Akşam: Papatya çayı rahatlatıcı özelliği ile uyku için de ideal bir seçim olacaktır.

saglikli_beslenme

Güzel görünmek için haftada bir kere vücudumuzu arındırmamız gerekmektedir. Mesela bir gün boyunca sadece evde sıkılmış meyve suyu, içme suyu ve yanında çiğ meyve ve sebze tüketmemiz önerilmektedir. Bunları sofranızdan kaldırmaya ya da çok ender tüketmeye özen gösterin: kırmızı et, şarküteri etler, sakatat, rafine edilmiş gıdalar, konserveler, şeker, tuz, doymuş yağlar, kahve, alkollü içecekler ve nikotin. Mümkün olduğu kadar organik gıda tüketmeye özen gösterin. Sadece filtre edilmiş, mineralleri uygun ve ph seviyesi 7 ya da üzerinde olan içme sularından tüketin.

Adsız

Yumurta, buğday, süt ve ürünlerinin belirli dönemlerde sıra ile tüketin. Hepsini aynı zamanda tüketmemeye özen gösterin. Mevsim meyve ve sebzelerini tüketmeye çalışın. Zayıflama da size yardımcı olacak ve sofranızda en sık bulunan ürünler şunlar olmalıdır: Meyve, sebze, yeşillik, tahıl, baklagiller, düşük yağ oranlı süt ve süt ürünleri, organik beyaz et ve taze balık. Limon asidik olarak düşünülse de, vücudumuz için en uygun asit düzenleyici maddelerdendir ve her gün bir miktarda tüketilmesi kesinlikle önerilir. Doğanın antibiyotiği olan sarımsak, insan yapımı antibiyotikler gibi yan faktörleri olmayan harika bir antioksidandır. Belirli aralıklarda sarımsak kürü yapılması önerilmektedir. Bir bağ maydanozu kaynayan suya attıktan sonra altını kapatın ve bu suyu ılık olarak gün içerisinde tüketin. Hem klorofil hem de diğer vitaminler açısından ideal detoks yardımcısı olacaktır.

fit young woman measuring her waistline, white background

Diyet ürünlerimizden yararlanmak isterseniz, size bir telefon kadar yakınız artık www.urunstore.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

sağlıklı beslenme, güzel görünmek, zayıflama, güzel görünmek için yapmamız gerekenler, güzel görünebilmek için ne yapabiliriz, güzellik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir