Gold Slim Kavitasyon Cihazı ile Vücut Ölçülerini Değiştir

Kilo almamızdaki en büyük nedenlerden biride genetik faktörlerdir. Bazı kişiler ne kadar az yese de yediklerini daha çabuk kiloya çevirirler. Yani yapıları gereği kilo almaya müsait kişilerdir. Buradaki en önemli etken genetik faktörlerdir. Genellikle ailede fazla kilolara sahip yani obez hastası kişilerin olması diğer kişilerin ya da yeni doğan bebeklerinde obez olma ihtimalini yükseltmektedir. Bu nedenle kilo kontrolünü toplum olarak sağlamak gelecek bireylerin fazla kilolara sahip olmadan sağlıklı yaşamasına olanak sağlamak demektir. Özellikle çocuk yaşlarda alınan önlemler ilerleyen yaşlarda kişilerin obez olmasını engellemektedir. Bu nedenle çocuklarınızın beslenme alışkanlıklarını takip ederek hazır gıdalar uzak durmasını, sağlıklı besinler ile beslenmesini, çok fazla fast-food beslenmemesine dikkat ederek daha fazla hareket alanı sağlamamız onların fazla kilo almamasına ve obez olma ihtimalinden uzaklaşmasına yardımcı olmaktadır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kullanılabilen bir cihazıdır. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kavitasyon Cihazının Kullanım Modları

Zahmetsiz ve kolay kullanım özellikleri ile bilinen Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kullanabileceğiniz bir cihazdır.

* Ultrasonik ve İnfrared Modu

Cihazı kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

* Mikro Akım Modu

Uygulama yapılacak olan alanın temiz olması oldukça önemlidir. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

* İnfrared Modu

İlk olarak uygulama yapılacak olan bölgeye krem ya da nemlendiriciyi sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Zonguldak, Bartın, Trabzon, Kars, Kahramanmaraş, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, İsviçre, İngiltere, Polonya, Litvanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kilo kontrol, basen bölgesi için, göbek bölgesi için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir