Fresh Tea Kullananlar

Dünya’da giderek artan sigara tüketimi beraberinde birçok hastalığı ve hatta ölümleri getirmektedir. Hem maddi hemde manevi anlamda birçok zararı bulunan sigara şüphesiz ki en çok sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Dünyada yoksul aileler gelirlerinin %10’unu tütün tüketimi için harcamaktadırlar. Dünyada en çok tüketilen tütün ürünü sigaradır. Sigaranın dışında, nargile, pipo, puro, tütün çiğneme de bilinen diğer tütün ürünleri arasında yer almıştır. Tütün içimi yalnızca içicilerin değil tütün kullanmayan, ancak tütün dumanına maruz kalan bütün bireylerin ve özellikle çocukların sağlıklarını da tehdit ve hasta etmektedir. Dünyada 5,4 milyon insan yani her 6 saniyede bir kişi sigara kullanımından dolayı hayatını kaybetmektedir. Türkiye’de ise sigaranın sebep olduğu ölümlerin sayısı trafik, terör, iş kazasına bağlı diğer ölümlerin toplamından 5 kat daha fazladır.

Fresh Tea Nedir?

Uzun zamandır birçok kişi tarafından tercih edilen freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve yaklaşık 15 günlük kullanım içindir. Çeşitli bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde; Alkaloids, beta carotene, folate, gluconasturtiin, ıron, mucilage,magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları bulundurmaktadır. Bay bayan herkesin kullanabileceği fresh tea kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları önerilmektedir.

Fresh Tea Nasıl Tüketilir?

Ekstra zaman ayırmadan ve uğraşmadan sadece birkaç dakikada hazırlayabilmeniz için süzme poşetler halinde olan fresh tea, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer tüketilmektedir. 1 kupa bardağı sıcak suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra içebilirsiniz.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Çankırı, Samsun, Karaman, Bursa, Zonguldak, Şanlıurfa ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Suudi Arabistan, Çin, Japonya, Yemen, Suriye, Endonezya ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları

 

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir