Fitchoy Yosun Çayı için Sipariş

Diyetinde başarılı olan ve ideal kilosuna kavuşan kişilerin tek korkusu diyet sonrasında tekrar eski kilolarına kavuşma düşüncesidir. Özellikle diyet bittikten sonra nasıl besleneceğini bilemeyen kişiler yanlış beslenme alışkanlıklarına ayak uydurarak tekrar eski kilolarını almak zorunda kalırlar. Bu nedenle diyet yaparak ideal kiloya ulaşmak kadar ideal kiloyu korumakta oldukça önemli konulardan biridir. İdeal kilonuzda sabit kalmak ve bu kilodan şaşmamak için öncelikle eskisi kadar herşeyi istediğiniz kadar yiyebileceğiniz düşüncesinden vazgeçin. Diyet sonrasında mutlaka herşeyi yiyebilirsiniz fakat yediğiniz yiyeceklerin miktarı oldukça önemlidir. Bu nedenle her besinden az miktarda yemeye ve daha çok sebze ağırlık beslenmeye dikkat edin. Mutlaka spor ve egzersizlerinizi kilo verdiğiniz için bırakmayın ve devam edin. Akşam 7 den sonra bir şey yememeye çok acıkırsanız sadece meyve yemeye gayret edin. Tuz ve şeker miktarını yine ölçülü kullanmaya dikkat edin. Ekmek tüketimini tamamen kesmeden her öğünde 1 ince dilim ve özellikle kepekli ekmek yemeye çalışın. Bu gibi öneriler ideal kilonuzda kalmanıza ve sağlıklı beslenmenize yardımcı olacaktır.

Fitchoy Yosun Çayı Ne İşe Yarar?

Özellikle diyet yapan ve ideal kilosuna kavuşmak isteyen kişiler tarafından satın alınarak kullanılan fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da anılmaktadır. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle deniz yosunu diğer adıyla wakame içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır. Bay bayan herkesin kullanabileceği fitchoy hamile ve emziren bayanların kullanımı için uygun değildir. Bunun dışında kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Fitchoy İçerisindeki Bitkiler Nelerdir?

İçeriği ağırlıklı olarak wakame yani kahverengi deniz yosunundan oluşan fitchoy bunun dışında, mate, sinemaki, papatya, amber çiçeği, karanfil, barut ağacı kabuğu, funda yaprağı, tarçın, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinden farklı bitkileri bir arada bulunduran lezzetli bir çaydır.

Fitchoy Hazırlanışı ve Kullanımı

Kullanımı ve tüketiminin kolay olması düşünülerek süzme poşetler halinde hazırlan fitchoy, günde 2 sefer olmak üzere sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 5-6 dakika demlenmesini sağlayın ve ardından şeker atmadan tüketin.

(2)

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kilis, Osmaniye, Mersin, Karaman, Giresun, Kırşehir, Niğde, Aksaray, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), İtalya(Italy), İspanya(Spain), İngiltere(England), Hollanda(Netherlands), Rusya(Russia) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, kilo verme ürünleri, diyet ürünleri, sağlıklı diyetler, en sağlıklı diyet, germany order, germany fitchoy order, kilo verme önerileri, diyetten sonra nasıl beslenmeli, diyet sonrası beslenme

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir