FİT TEA 14 DAYS DETOX NEDİR?

Kilo vermek istediğinizi bilyorum. Diyetlerinize dikkat ettiğinizi ve spor yaptığınızı varsayıyorum. Bu iki şey sadece kilo vermek için değil sağlıklı yaşamak için de gereklidir, bunu unutmayalım.

Ancak hızlı kilo vermek istiyorsanız sizlere kısaca bir ürün önereceğim. Bu ürün Fit Tea 14 Days Detox. 14 gün boyunca kullanabilmeğiniz çay vücudunuzu toksinlerden arındırabilir. Toksinlerden ve ödemlerden arındıktan sonra diyetiniz ve sporunuz daha etkili hale gelebilir. O zaman bakalım bu çay neymiş?

FİT TEA 14 DAYS DETOX İçerik

FİT TEA 14 DAYS DETOX İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Organik yeşil çay, kilo vermek isteyen kişiler tarafından kullanılır. Metabolizmayı hızlandırır. Vücuttan toksinleri atabilir.

 

 

Oolong wu yi çayı, Oolong çayda bulunan polifenolik bileşikler, vücuttaki yağ metabolizmasını kontrol etmek ve obeziteyi azaltmak için çok etkilidir

 

 

Organik robios, uykuyu düzene sokar, kişiyi sakinleştirir, iştahı keser

 

Stevia otu, sindirim sistemini çalıştırır, kabızlık, hazımsızlık gibi durumlarda yardımcı olur

 

 

 

Zencefil: Isıtıcı etkisi ile kişiyi terletir. Terleme ile vücuttan zehirli maddeler atılır.

 

 

 

Bal: birçok şifası bulunur. Ayrıca doğal tatlandırıcıdır.

 

 

FİT TEA 14 DAYS DETOX Kullanım Şekli

Her öğünde 1 saat önce kullanılması ve bir bardak kaynar suyun içerisinde ürün ambalajını içerisinde yer alan kaşığı ile 1 kaşık atılarak birkaç dakika sonra içilmesi tavsiye edilir.

FİT TEA 14 DAYS DETOX Faydaları Nedir?

Kilo vermeye yardım edebilir

Uyku düzenine yardımcı olabilir

Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur

Bağırsak hareketliliğini artırmaya yardımcı olur

Vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur

Sindirim sitemini çalıştırmaya yardımcı olur

FİT TEA 14 DAYS DETOX Yan Etkileri Nedir?

Bu ürünün  bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

FİT TEA 14 DAYS DETOX ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: fit tea Türkiye, fit tea wraps, fit tea sipariş, fit tea kullanımı, fit team 911, fit tea ekşi, fit team, fit tea yorumları, fit tea 14 day detox, fit team fitness, fit tea, fit tea kullananlar kadınlar kulübü, fit tea 14 day detox kullananlar, fit tea 14 day detox fiyati, fit tea amazon

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkânlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin Fitoterapi adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

1 Yorum

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir