EGG POW YUMURTA AKI TOZU NEDİR?

EGG POW NEDİR?

Saç bakım ürünü olan Egg Pow, saç besleyici özelliği ile son zamanlarda tercih edilen ürünler arasında. Düzenli kullanımda etki gösterdiği gözlemlenmiştir. İçerisinde bulunan vitaminler saç kökleri, saç telleri ve saç derisine etki ederek, daha gür daha uzun ve sağlıklı saç uzamasını sağlıyor. Saçın sıklaşmasına da büyük bir etken. Egg pow yumurta akı tozu birçok kullanım özelliği vardır.

EGG POW FAYDALARI:

Uzun & Gür Saçlar, EggPow içeriği sayesinde saç tellerinin hücre yenilenmesi hızlanmıştır. Bu sayede saçın uzaması daha da kolaylaşır. EggPow saç köklerini güçlendirdiği için saçların gür büyümesine de olanak sağlıyor.

Yeni saç oluşumunu sağlıyor, EggPow saç uzatmadaki temel faktör olan kafa derisindeki yağ asitleri yaratım sürecini hızlandırıyor. Eğer kafa derinizde ve vücudunuzda yeteri kadar hidrasyon ve gıdalar yoksa, saç uzamanız duruyor. Bu kadar yüksek biyotin vücuda girince, saç uzama hızı da doğal olarak artıyor.

EGG POW KULLANIMI:

Hindistan cevizi yağı: 1 kaşık EggPow tozuna saçınızın uzunluğuna göre hindistan cevizi yağı ilave ederek kullanabilirsiniz.

Zeytin yağı: Zeytin yağı yıllardır saç bakımında kullanılmakta. İçine katacağınız EggPow toz ile gücüne güç katabilirsiniz.

Şampuan: Kullandığınız şampuana ilave edip iyice karıştırıp saçınızı yıkayabilirsiniz. Bu şekilde şampuanınız aynı zamanda saç bakım kürünüzü korur.

Kendi karışımınız: Egg Pow toza bal, sirke ve soda katarak kendi maskenizi yaratabilirsiniz.

EGG POW İÇERİĞİ:

  • Protein: Saçların yoğun protein desteği uygulanır. Saç kökleri ve saç tellerini besler ve güçlendirir.
  • C Vitamini: Saçın dayanıklılığını arttırmaktan sorumlu kolajenin vücutta yaratılması için çok önemli rol oynar.
  • E Vitamini: Kan akışı ve hücre yenilenmesinde önemli rol oynar.
  • Aminoasitler: Saç sağlığında ihtiyacınız olan aminoasitleri destekler.

UYARI: Egg Pow yumurta akı tozu ilaç değildir, bitkisel üründür. İçerisindeki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerji durumunda en yakın doktora başvurmanız gerekir. Çocukların erişebileceği yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

egg pow, saç bakım yumurta akı, saç için yumurta akı, egg pow nedir, egg pow nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir