Dr Slip Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çoğu kişi hayatının bir döneminde bel ağrısı ile karşı karşıya kalır. Hareket etmeyi, oturup kalkmayı ve kimi zamanda günlük işlerin büyük bölümünü sınırlayan bu can sıkıcı durumun yaygın nedenlerinden biri de bel fıtığıdır. Bel fıtığı zaman zaman şiddetli ağrılara neden olabilir fakat bir kaç hafta veya bir kaç ay sürecek bir tedavi sonrası, ameliyata gerek kalmadan iyileşme gösteren hastalarda vardır.

Omurgayı oluşturan ilk 24 adet kemik ( omurgalar) üst üste dizilidir ve bunlar omuriliği korumak üzere bir kanal oluşturacak şekilde birbirine bağlıdır. Bel bölgesinde ise 5 adet bel omuru vardır ve bu bölgeye tıpta ‘lomber omurga’ denir. Bel fıtığı bu bölgede oluşan sorunlardan kaynaklanır. Bel fıtığı hastalarından sıkça duyduğunuz L-4, L-5 isimleri, bu 5 adet bel omurunun numaralandırılmasından kaynaklanmaktadır.

dr

Omurgada omurların dışında aynı zamanda omurilik, sinirler ve omurgaya esneklik sağlayan, disk denilen yastıkçıklar bulunmaktadır. 24 adet omurun arasında ki bu yuvarlak disklerin her birinin dış çeperi esnek ve sertçe bir dokuda oluşur. Diskin ortası ise jelimsi bir yapıdadır. Yürürken veya koşarkan bu disklerin vücuda binen yükü emici işlevleri de vardır. Fakat bel fıtığında baş rollerden birisi de yine bu disklerindir.  Yıpranmaya veya yaralanmaya bağlı olarak yukarıda açıklanan diskin merkezinde ki jelimsi yapı diskin dış çeperini içeriden itmeye, yani fıtıklaşmaya başlar. Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan dr slip krem gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına da yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza destekleyici olabilirsiniz.

Dr. Slip Krem İçeriği; E vitamini, B vitamini, glycerin, allantoin, salatalık özüyağı, acai çiçeği özü, buğday yağı, nar çekirdeği yağı, kayısı çekirdeği yağı, kırk kilit otu yağı gibi seçenekler içermektedir.

fitik-giderici

Dr. Slip Krem Kullanımı

Günde iki defa sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 kere sorunlu bölgeye masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilmektedir.

Dr Slip Krem Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

7c5ceb6d675d3f49e7881f71356c82f6

Dr Slip Krem Nereden Bulurum? Nasıl Sipariş Verebilirim?

En uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte dr slip krem temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Mersin gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerden de temin edebilirsiniz.

Ödeme SeçenekleriKolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Western Union ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; dr slip krem, dr slip, dr slip krem nedir, dr slip krem ne işe yarar, dr slip krem nasıl kullanılır, dr slip krem kullanımı, dr slip krem içeriği, dr slip krem içindekiler, dr slip krem içerik, dr slip krem kullanıcı yorumları, dr slip krem kullananların yorumları, dr slip krem yorum, dr slip krem yorumları, dr slip krem sipariş, dr slip krem nasıl sipariş verebilirim, dr slip krem nereden satın alabilirim, dr slip krem fiyatı, dr slip krem ne kadara, dr slip krem en uygun.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir