Celebrity Slim

Bu ürün killonuzu kontrol etmenizi sağlar. her zaman fit kalmayı kim istemezki ? kilonuzu dengede tutan bu ürün sizi bu konuda büyük bir dertden kurtrarıp size yardım edebilir.

3a83d75b801da7a3570a311c89b2d99d

celebrity slim bitkisel bir üründür. Tamamiyle doğal olan ürünümüz size sağlıklı bir şekilde kilonuzu kontrol etmenizi sağlar. Eğer sizde bir kilo alıp bir kilo veriyosanız celebrity’nin tam vakti celebrity kilonuzu kontrol etmenizi sağlayabilen ürünümüzBitkisel özlerden oluşmaktadır.

c9c0173682d2a4791e43604be9096dd7

Bu ürün size rahatça kullanımıyla sizin vaktinizi almaz sizi yormaz Gayet basittir  celebrity slim bitkisel olduğu için tamamen sağlıklıdır. Celebrity slim sizin kilonuzu kontrol edip istediğiniz forma girmeniz için size yardım edebilir istediğiniz formu düşünün ve celebrity slimi kullanın celebrity slim son zamanların sık kullanıln ve sık tercih edilen ürünlerindendir.

 

Acil Zay?flama Yöntemleri
Celebrity slim sizin kilonuzu kontrol etmenize ekili bir şekilde yardım edebilir. Celebrity slim hızlı ve etkili yöntemlerdendir celebrity slim’i deneyin celebrity slim kolay kullanımı ve bitkisel özleriyle size kilolarınızı kontrol ederken size yardım edebilir ameliyatsız acısız bir şekilde kilonuzu kontrol edebilirsiniz bu konuda celebrity slim size yardım eder forma girmek celebrity’le çok kolay olabilir. Sizde forma giremediğinizden şikâyetçiyseniz celebrity slim’i deneyin

Celebrity Slim Set Kullanımı ; Kadın ve erkek kullanıma uygun formülde oluşturulmuş doğal karışım celebrityslim kullanım aşaması kolaydır. Öncelikle ürün üzerinde yazılmış olan talimatlara uygun olarak kullanılmalıdır.

Tam içeriği ; Skim Milk Powder, Fructose, Calcium Caseinate, Whey Protein Concentrate, Vegetable Oil, Glucose Syrup Solids, BioFibre™ [Inulin, Fibersol-2™, Thickeners (401, 415, 412], Soy Protein Isolate, Minerals (Dairy Calcium, Magnesium Oxide, Ferric Pyrophosphate, Zinc Sulphate, Manganese Sulphate, Copper Sulphate, Potassium Iodide, Sodium Molybdate, Chromium Chloride, Sodium Selenite), Flavours, Vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K, Folate, Niacin, Pantothenic Acid, Biotin), Green Tea Extract, Emulsifiers (471, 472c), Mineral Salts (450, 339), Anti Caking Agent (551), Lecithin (322), Maize Starch

Celebrity Slim Avrupa ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Celebrity Slim Avrupa ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerein ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir