Black Marble Sakal Serumu Nedir ?

BLACK MARBLE NEDİR

Sakal Serumu olarak üretilmiş özel bir sakal bakım yağı’dır. Erkekler için sakallar olmazsa olmaz olduğundan dolayı, tüm dünyada sakal uzatmak bir tarz haline gelmiştir. Fakat bu konuda en büyük sıkıntılardan bir kaçı seyrek ve zor uzayan sakallardır. Yıllarca düzgün sakallar için birçok yöntem denenmiş, fakat etkili sonuçlar elde edilememiştir. Black Marble uğraşların sonu elde edilmiş eşsiz bir üründür, doğal içeriği sayesinde sakallar artık daha güçlü ve bakımlı, canlı ve gür. Eğer ki sakallarınızda sıkıntı olduğunu düşünüyor iseniz Black marble tam sizin için. Şu ana kadar herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmamış olup, birçok faydası görülmüştür.

BLACK MARBLE İÇERİĞİ, ÖZELLİKLERİ VE SİPARİŞ

İçerisinde Kara Mamba yılanının derisinden ve yumurtasından elde edilen yağlar bulunmaktadır. Bu yağlar içeriğin %31’lik kısmını oluşturmaktadır. Kara Mamba yağlarının yanında bu mısır ve badem yağı da bulunmaktadır. Bu yılan türünün derisi yılda ortalama 2 defa yağ vermektedir ve dünya çapında güçlü yenileyici özelliği bulunan bir yağ olarak bilinmektedir. Ayrıca mısır ve badem yağları, besleyici ve gürleştirici özelliğe sahiplerdir. Bu doğal karışım sayesinde görülen etkinin oldukça güzel olduğu gözlemlenmiştir.

black-marble-siparis

BLACK MARBLE NASIL ETKİ EDER

Black Marble kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren etkisini göstermeye başlar. Zengin içeriği sayesinde kıl köklerini onarmayı ve yenilemeyi hedefler. Bu etki sakalların daha hızlı uzamasını ve gür olmasını sağlar. Seyrek bölgelerde besleyici etki yaratır ve seyrekliğini azaltıp sakalların gürleşmesine yardımcı olur.

BLACK MARBLE NASIL KULLANILIR

  1. Ürün kullanılmadan önce sakal ılık su ile yıkanır,
  2. Sakalınız var ve yavaş uzuyor ise 3 ve ya 4 damla,
  3. Seyrek ise 6 ve ya 7 damla olarak kullanmanız önerilir,
  4. Bıyık ve ya Sakalda hangi bölgeye uygulamak istiyorsanız önerilen miktarda kullanmanız yeterlidir.
  5. Ürünü damlattıkdan sonra birkaç dakika masaj yaparak yağı yediriniz,
  6. Bu süre içerisinde rahatlığı siz de fark edeceksiniz.

Ürünü günde ihtiyacınıza bağlı olarak 1 – 2 defa kullanmanız önerilir, düzenli kullanımda hızlı ve gür uzama görülmesi daha mümkündür.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu, black marbel eczane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir