BİYOKÜR SAÇ BAKIM NEDİR?

Biyokür Nedir

Saçımız en önemli aksesuarımızdır. Bizi alımlı ve bakımlı gösteren unsurlardan bir tanesidir. Fakat zaman içinde saçlarımız yıpranır. Bazen vitamin eksikliğinden kaynaklanan bazen de yanlış uygulanan bakımlar saçlarımızın yıpranmasına, dökülmesine neden olur.

Daha önceden kullandığınız ve saçınızı yıpratan boyalar, yanlış şampuan seçimleri, hava kirliliğine maruz kalma ve stres sonucunda saçlarınız zarar görür. Saçlarımıza gereken değeri göstermeliyiz. Eğer saçlarımıza iyi bakmazsak zaman içerisinde geri dönüşü olmayan şekilde saçlarımızı kaybedebiliriz. Biyokür saçlarınızın bakım ve onarımını sağlamak için geliştirilmiş bir üründür. Saçlarınızın daha sağlıklı, saç köklerinizin daha sağlam olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye ve hatta dökülen saçların yerine yenilerinin daha sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlar. formülünde iki etken madde vardır.

  •  Procapil: İçeriğinde birden fazla madde bulunduran procapil saç dökülmeleri tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda birçok hastalığa da iyi gelen bir etkisi vardır.Saç dökülmelerine engel olabilmek için saç köklerini iyileştirici özelliğe sahiptir.
  • Trichogenic:  Saç köklerini besleyen formülü ile dökülmelere engel oluyor.
  • B vitamini: Saçlar için gerekli olan vitamin B vitaminidir. Biyokür B vitamini içerir. Ve saçlarınıza gereken bakımı yapar.

Biyokür şampuan ve serum aynı zamanda saç derinizi de onarıyor. Deri üzerinde gözeneklerinize iyi bir şekilde nüfuz eder ve besler. Biyokür saçınızın hakettiği bakımı size fazlasıyla sağlıyor. Denenmiş ve onaylanmış bir üründür. Biyokürün bir diğer etkisi ise saça canlılık ve parlaklık vermesidir. Biyokür şampuan ve serum saçınızdaki ölü deri tabakayı onarır, saçınıza zarar veren maddeleri yok eder. Biyokür içeriğinde bulunan 45’ten fazla bitkisel ürün içe saç sorunlarınızın çözümü oluyor. Her yaş ve cinsiyetten insan, etkili ve doğal olan Biyokür şampuan ve serumu gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Biyokür Şampuan ve Serumun Kullanımı

Islak saçınıza Biyokür şampuanı masaj yaparak uygulayınız. 2,3 dakika saçınızda bekletiniz. Sonra bol su ile durulayınız. Ve kurutunuz. Biyokür serum ise saç derisine uygulanır. Serumu haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

UYARI: Biyokür’ü kullanım süreciniz boyunca fön makinası ve jöle kullanmayınız. Biyokür ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

biyokür, saç, biyokür nedir, biyokür nasıl kullanılır, biyokür saç bakım, biyokür saç, biyokür nasıl sipariş

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir