BIOTOX NEDİR?

Yaşlanma, ilerleyen zamanla ortaya çıkan kompleks bir olaydır. Gerçek yaşlanma gençler ile planlanan doğal, fizyolojik bir durumdur. Çevresel etkenler olmasa dahi bile bu süreç oluşmaktadır. Beslenme ve diyet, su, lipidler, sigara ve alkol kullanımı, genetik faktörler, hormonlar, stres, uykusuzluk, güneş ışınlarına maruziyet bu süreci de etkilemektedir. Cilt, vücudun en geniş, aynı zamanda güzelliğin dışa vurulduğu en önemli organıdır. Üste ki tabaka koruyucu tabaka olarak aslında vücudun da su ve ısı kaybını kontrol eder. Neyse ki artık günümüz teknolojisinde ve tıp tekniklerinde de durmaksızın, yaşlanma karşıtı müdahaleler ve çözümler geliştiriliyor. Kırışıklık tedavisi için de botoks dolgu, yüz gerdirme, kolajen takviyesi gibi kırışıklık giderici pek çok yöntem ile ciltte ki hasarlar düzeltilerek yüz güldüren neticelerde sağlanabiliyor.

BIOTOX NEDİR?

Yaşlılık belirtilerine karşı savaş açarak savaşır, yaşlılık belirtilerini geçirmeyi amaçlar. Cilt kırışıklığını gidererek, doğal ve güzel bir cilt sahip olmanızı hedefler.

BIOTOX KREM KULLANIMI

Sabah ya da akşam temiz cilde az miktarda parmak uçlarıyla hafifçe masaj şeklinde vurarak uygulanması önerilir.

BIOTOX İÇERİĞİ 

  • Cruox ise biyo-sıvılaştırılmış buğday kepeği
  • ferulic acid, di-ferulic acid
  • Arabinoxylans kompleksi içerir.

 

UYARI: BİOTOX ilaç değildir. Doğal bitkiler bileşenleri ile doğal bir üründür. Çocuklardan uzak bir yerde muhafaza ediniz. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde bulunan bileşenlere alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

bio tox lifting krem, bio tox, bio tox lifting, bio tox nedir, bio tox nasıl kullanılır, bio tox içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir