Balen Dropslar Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Faydaları Nedir ?

Balen Dropslar Nedir ? 

Mentol mukozanın salgısını arttırarak bronşları açıp nefes almayı kolaylaştırır nane ise antiseptik etkiye sahip olup tazelik hissi verir. Okaliptüs göğsü yumuşatarak balgam söktürmeye yardımcı olur. Bunlara ek olarak zencefil anti bakteriyel etkiye sahiptir. Bütün dropslar üst solunum yolu enfeksiyonlarına yakalanma riskinin azaltılmasına yardımcı olur. Meyan kökü ve c vitamini üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı koruyucu görev üstlenir. Nasıl Sipariş Verebilirim ? 

  • Zencefil – Zerdeçal – Ardıçlı-Mandalina Aromalı Drops
  • Okaliptus & mentollü nane aromalı drops
  • Meyankökü-çinko-c vitamini portakal aromalı drops
  • Ekinizyalı , ballı , propolisli drops

Olmak üzere dropsların 4 çeşidi vardır bu dropslar rahat bir nefes almanızın zor olduğu şu sıralarda şehirdeki hava kirliliğinin ve bir çok etken dolayısı ile bizi rahatsız eden hava kirliliğinden biraz olsun korunabilmemiz için bize yardımcı olur.

Dropslar balen ayrıcalığı ile geliyor herkesin bildiği üzere dropsları ile dikkatleri üzerine çeken balen ailesinin çok değerli üyeleri olan dropslar kolay kullanımı ve üstün hizmetiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.  Dropsları yanınızda bulundurup önerildiği gibi kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Ayrıca nefesinizi tazeleyecek dropslar oldukça fazla tercih edilmektedir. Söylediğimiz gibi dropsların dört çeşidi vardır ve dropsların kendi zevkinize göre seçebilir ve kullanabilirsiniz. dropslar  taze bir nefes konusunda size yardımcı olur. Sizde muhteşem bir ürün olan balen dropsları deneyin sadece nefes açmak değil solunum yolu enfeksiyonu korumayada yardımcı olur.

Bu günlerde sıkça hasta oluyoruz bunun sebebi aldığımız nefesin temiz olmaması ile ilişkilidir temiz nefes almak önemlidir örneğin köylerde veya doğal bölgelerde yaşayan insanlar daha az hasta olur bunun sebebi temiz hava olabilir. Sizde temiz bir nefes almalısınız…

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; drops , drops nedir , dropsun faydaları , balen drops , balen drops nasıl kullanılır,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir