Balen Alıç Ekstratı Kapsül Nedir ? Faydaları Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Balen Alıç Ekstratı Kapsül Nedir ?

Alıç ürünlerinin ana aktif bileşenleri flavonoidler ve oligomerik proantosiniyananidinlerdir. Alıçta bulunan bu bileşklerin kalp ve dolaşım sisteminin fonksiyonlarını desteklenmesi ile ilgili çok sayıda araştırma mevcuttur ve tümünde olumlu sonuçlar alınmıştır. Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Alıç küçüklüğümüzde sokaklarda ipe dolanmış halde satılan meyvedir. Hala tadı damağımızda olan bu meyve özel yetiştiriciliği olduğu gibi çoğunlukla dağlarda bulunan bir meyvedir. Bu meyve uzun zamandır insanların tükettiği çok yararlı bir meyvedir. Alıç ekstartı ile dikkatleri üzerine çeken balen alıç ekstratı kapsül ile oldukça kolay kullanımlı bir üründür sizde alıç ekstraı kapsülü deneyebilirsiniz. alıç faydalarından aşağıda sizler için bahsettik sizde alıcın faydaları adlı başlığımızı okuyabilirsiniz…

Alıcın Faydaları

  • Alıç kalp sağlığıiçin çok faydalı bir meyvedir. Bu hem geleneksel hem de modern tecrübelerle görülmüştür. Kalpte ritim bozukluğu, kalp çarpıntıları, kalp kaslarında güçsüzleşme ve zaafiyet, hipertansiyon, damar sertliği gibi sağlık problemleri için alıç kullanımı bilinmektedir.
  • Alıç meyvesiortalama 6 hafta kullanılarak kalp sağlığına önemli bir beslenme desteği sağlanılabilir. Genel olarak 6-8 haftalık bu kullanımlar alıç çayı şeklinde olmaktadır. Ancak meyve şeklinde de tüketilebilir.

  • Alıç meyvesi kanda bulunan LDL ( kötü kolesterol ) ve trigliserit ( kandaki yağ ) oranını düşürmekte, yine kalp ve akciğer çevresinde yağlanmanın önüne geçmektedir. Ayrıca bu meyve, bağırsak enfeksiyonlarına karşı ve tenyalara karşı çok faydalıdır. Alıç, konjestif kalp yetmezliği (CHF), göğüs ağrısı ve düzensiz kalp atışı gibi kalp ve kan damarlarının hastalıkları için kullanımı bilinmektedir.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; balen alıç ekstratı kapsül , alıç ekstratı , alıcın faydaları , alıcın faydaları nelerdir , alıç ekstratı kapsül , alıç ekstratı kapsül balen , alıç kullanımı , alıç nedir ne işe yarar , alıç ekstratı nerden bulurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir