Antivaris Nereden Bulabilirim?

Estetik olarak hoş olmayan bir görüntüye neden olduğu için, özellikle kadınların en büyük sorunlarından biri olan varisler, aynı zamanda sağlık açısından da önemli bir problemdir. Eğer akşam saatlerinde artan bacak ağrılarınız ve şişlikleriniz, gece ortaya çıkan kramplarınız var ise varis tehlikesi ile karşı karşıya olabilirsiniz. Genellikle vücudun en fazla basınç altında kalan bölgesi olan bacakların alt kısımlarında görülen varise neden olan faktörlerin başında genetik yatkınlık, çevresel nedenler ve hormon ilaçları gelmektedir. Varisten kurtulmak için lazerden cerrahi yöntemlere kadar pek çok tedavi seçeneği bulunmaktadır. Ancak varis, çok nadir olsa da bazen damarlarda ki kanın pıhtılaşmasına neden oluyor. Hareketsizlik nedeni ile damarın içerisinde pıhtılaşan kanın akciğerine gitmesi ölüme bile yol açabiliyor.

Varis, vücudun özellikle bacakların toplardamar sisteminin iyi çalışmaması sonucu ortaya çıkar. Bacaklarda ki toplardamarlar hem derinden, hem de yüzeyden geçerler. İşte bu yüzden de geçen toplardamarların görünür hale gelmesi ile mavi ve mor renkli varis damarları basıncını artırır. Basıncı artan damarda genişleyerek dışarıdan görünür hale gelir.

variflex krem https://www.lokmanhekimsitesi.com/variflex-krem-50-ml.html sitesinden sipariş verebilirsiniz.

Varisten yani tıp dilinde ki adı ile venöz hastalıklarda ilk şikayetler ile en fazla bacakların görüntüsünün bozulması gibi kozmetik nedenlerdir. Genellikle bu görüntü değişikliklerine özellikle günün ilerleyen saatlerinde artan ağrı eşlik eder. Bacaklarda kaşıntı, gece krampları ve şişlikler de sık görülen şikayetler arasındadır. Aynı zamanda varis damarları ciltte çatlamalara ve kanamalara sebep olabilir. Hatta bu damarlar mikrop kaparsa, bacaklarda yaralar ve kahverengi lekeler de oluşabilir bu lekeler varis damarlarından kanın sızmasına bağlı olarak da daha çok ayak bileklerinde görülür. Antivaris varis ile savaşımızda bizlere destek sağlayabilecek seçenekler arasında yerini almaktadır.  Önerilen bir şekilde düzenli olarak kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza yardımcı olabilir.

Kullanımı;  Sadece saf su ile karıştırılan Trokserutın hücresi deri altı damar içine işleyerek pıhtılaşan kanı dağıtır. Kullanılmadan 15 dakika önce saf su ile karıştırılması gereken bu bileşen uygulandıktan sadece 3 dakika içerisinde sorunlu olan bölgede ki damarlara hücum eder.

varis.belirtileri.nelerdir

İçeriği; İçerisinde ki aloe vera sayesinde kullanımı sonrası ayrıca rahatlık ve nemde sağlayarak kullanılan bölgeyi maksimum düzeyde hücrelerini yenileyerek nemlendirir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; antivaris, varis, antivaris nedir, antivaris ne işe yarar, antivaris kullanımı, antivaris nasıl kullanılır, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, antivaris içeriği, antivaris içindekiler, antivaris sipariş, antivaris ne kadar, antivaris en uygun, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir