Alkali Form ile Suyun pH Dercesini Arttır

Diyet yapanların özellikle dikkat ettikleri konulardan biride besinlerin kalori değerleridir. Gün içerisinde 1200 kaloriyi geçmek istemeyen diyet programında olan kişiler, kalori hesabı yaparak öğünlerini yaparlar. Her ne kadar bazı besinler bize masum görünse de kalorilerini duyunca şaşırırız. Sık sık tükettiğiniz besinlerin kalorilerini not tutarak ve bu notlara dikkat ederek beslenmeniz fazla kalori almamanıza ve dolayısıyla kilo almamanıza yardımcı olabilir. Bazı besinlerin kolarisi ise şöyledir; 1 dilim beyaz ekmek 90 kalori, 1 dilim kepekli ekmek 60 kalori, 1 adet elma 60 kalori, 1 adet kayısı 8 kalori, 1 adet yumurta 80 kalori, 1 adet domates 14 kalori, 1 adet patlıcan 14 kalori, 1 adet salatalık 11 kalori, 100 gram lahana 20 kalori, 100 gram biftek 278 kalori, 100 gram tavuk 132 kalori, 100 gram makarna 339 kalori, 100 gram bulgur 371 kalori, 100 gram bisküvi 470 kalori, 100 gram susam 589 kalori, 100 gram incir 59 kalori, 100 gram salam 446 kalori’dir.

Alkali Form Nedir?

Gün içerisinde bol bol tükettiğimiz suların pH derecesi ortalama olarak 7 civarındadır. Alkali Form damlası ise, suyun pH derecesinin yükselmesine  ve 7’nin üzerinde olmasına yardımcı olmaktadır. Suyun pH derecesinin yükselmesi vücutta oluşabilecek toksinlerin ve zararlı maddelerin yağa dönüşmeden yok olmasına yardımcı olmaktadır

Alkali Form Kullanımı

50 ml. Şişe içerisinde olan ve kullanımı oldukça basit olan Alkali Formun 1 şişesi toplam 30 günlük kullanım içindir. Bir su bardağı yani 300 ml. içme suyunun içerisine 4-5 damla kadar Alkali Form damlasından damlatarak gün içerisinde en az 6-7 bardak kadar içmeniz önerilmektedir. Etkisinden en iyi şekilde faydalanabilmek için aç karnına ve öğün aralarında tüketmeniz tavsiye edilir. 50 ml. şişe içerisinde bulunan Alkali Form kolay taşınabilir özelliği ile ihtiyacınız olan her anda yanınızda bulundurarak tüketebileceğiniz bir üründür.

Alkali Form Yan Etkisi

Sadece suyun pH derecesini yükseltmek ile görevli olan Alkali Form, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olup şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamıştır. Kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Çocukların erişemeyeceği yüksek yerlerde ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

Alkali Form Nereden Bulabilirim?

Alkali Form nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Antalya, İstanbul, Kırşehir, Kayseri, Bursa, Malatya, Kocaeli, Yalova diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alkali Form siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Alkali Form sahibi olabilirsiniz.

Alkali Form Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alkali Form Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Fransa(France), İtalya(Italy), İspanya(Spain), Danimarka(Denmark) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alkali Form damlasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

alkali diyeti, alkali su, alkali form, alkali su nedir, alkali form nedir, alkali su ne işe yarar, alkali form kullanımı, alkali form içeriği, alkali form nereden bulurum, alkali form sipariş, alkalı form avrupa, avrupadan nereden bulurum, sipariş, ödeme, kargo, alkali form fiyatı, almanya sipariş, kalori, yiyeceklerin kalorisi, germany order

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa sürede Alkali Form Damlasına uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir