48 Hours Ne işe Yarar ? Etkileri Nelerdir ? İçindekiler Neler ?

48 Hours

Çikolata ile Geceleri Gelen Mutluluk!

Günümüzde bir çok ikili ilişkinin bitiş sebeplerinin başında cinsel sorunlar geliyor. Öyle ki; boşanma oranlarına bakıldığında da bu gerçek ortaya bir kez daha çıkıyor. Her 3 boşanmanın 2’si cinsel sorunlar nedeniyle yaşanıyor. Elbette bu sorunların temelinde çeşitli faktörler yatıyor. Kimi zaman çeşitli sağlık sorunları cinsel isteksizliklere neden olurken, çağımızın vebası olarak adlandırılan stres de cinsel sorunlar arasında başı çekiyor. Neden ne olursa olsun sonuç değişmiyor. Mutsuz geceler mutsuz beraberlikleri de beraberinde getiriyor.

Hal böyle olunca geceleri mutlu kılacak takviyeler dikkatleri üzerine çekiyor. Bu alanda yapılan son çalışmalardan biri de 48 Hours! Adından da belli olacağı gibi 48 saate varan istek ve hazza yardımcı oluyor.

Pek çok cinsel istek artırıcı takviyenin yanı sıra 48 Hours, çay, kahve ve çikolata formu ile dikkat çekiyor. Kolay kullanımı, lezzetli tadı ve etkin işlevi ile pek çok eve girmeyi hedefleyen 48 Hours, gecelerinize renk katmak için sizlerle buluşuyor.

48 Hours Nedir?

Cinsel istek artırıcı olarak pek çok ürün yalnızca erkekler için kullanım sağlıyor. Ancak 48 Hours, sorunun çözümüne ilişkin kadınların kullanımını da sunuluyor. İlişkileri tek tarafla sınırlı tutmanın yetersiz kalacağına inanan bilim insanlarının her iki cinsin kullanımına sunduğu 48 Hours; çay, kahve ve çikolata olarak sizlere sunuluyor.

Afrodizyak etkisi olan 48 Hours aşağıdaki durumlarda sorunların çözümüne yardımcı olabilmek amacıyla kullanılabilir;

– Erkek ve kadınlarda cinsel isteksizlik,

– Erkeklerde sertleşme sorunu,

– Erkeklerde erken boşalma sorunu,

– Kadınlarda kuruluk,

48 Hours Çeşitleri Nelerdir?

48 Hours çeşitleri çay, kahve ve çikolata olarak çeşitlendirilmiştir. 48 Hours çay ve kahve bitkisel karışımların aromalandırarak tüketilmesi ile kullanılır. Sıcak suya demlenerek kullanılır.

48 Hours çikolata ise bir afrodizyak deposudur. Çikolata içeriğinde; Ginseng, Zencefil, Çakşır, Kakao, Şeker Kakao Yağı barındırır. Yüzyıllardır istek artırıcı olarak bilinen ginseng 48 Hours’un en temel bileşenlerinden biridir. Bitmeyen bir enerji, haz ve cinsel istek artıran 48 Hours çikolata pek çok çiftin yatak odası sırlarından biridir.

48 Hours Nasıl Kullanılır?

48 Hours çay, kahve ve çikolata formları ile bulunmaktadır. Her bir formun kullanım şekli ve etkinliği farklıdır. Ürün etkinlikleri ve kullanım detayları şu şekildedir.

FX 48 Hours Çay ve Kahve Kullanımı: Bir fincan sıcak suya FX çay ya da kahve karıştırın. İçerisine başka hiç bir madde karıştırmayın. (şeker, bal v.b.) Kahveniz ya da çayınız içime hazırdır. 30-60 dakika arasında etkisini gösterir. Kahve ya da çay tüketiminizin ardından daha fazla ve hızlı etkinlik için 2 su bardağı su içmeniz tavsiye edilir.

FX 48 Hours Çikolata Kullanımı: Afrodizyak etkili çikolata günde 1 adet olarak tüketilmektedir. 30 dakika içinde etki gösterir. Muhteşem ve bitmeyen bir performans içerir. Kadın ve erkeklerin kullanımına göre formülize edilmiştir.

48 Hours Yan Etkileri Nelerdir?

48 Hours yan etkileri içeriğindeki doğal bitki özleri nedeni ile bitkisel gıda sınıfında yer almaktadır. Bu nedenle; içeriğinde herhangi bir kimyasal bileşen barındırmadığı için yan etki göstermemektedir. Ürün üzerinde yapılan klinik deneyler ve kullanıcı yorumları geri bildirimlerinde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

https://www.48hourssitesi.com sitesini ziyaret ederek 48 hours sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir