10 Days Tablet Yan Etki Yapar mı?

Spor yapmanın sanıldığı gibi sadece kilo verme üzerinde etkisi olmadığı gibi aynı zamanda sağlığımız açısından da olumlu etkileri vardır. Vücutta bulunan tüm kasların aynı anda çalışmasını sağlayan spor, aynı zamanda daha genç ve fit görünmemizi sağlamaktadır. Organların ve özellikle sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayan spor metabolizmanın hızlanması ile birlikte bilindiği gibi kilo vermemize yardımcı olarak fazla yağların kasa dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Fakat diyet ile birlikte yapılan spor hem diyetin daha etkili olmasını sağlayarak kilo verme miktarını hızlandırdığı gibi diyet sonucunda kilo verme durumunda oluşan sarkıkların oluşmasını engelleyerek vücudun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle çok fazla enerji harcamanızı sağlayan yüzme, basketbol, futbol, tenis, hentbol, voleybol gibi sporlar tüm kas sistemini aynı anda çalıştırdığı için sağlıklı yaşamanıza ve fit görünmenize yardımcı olabileceği gibi kilo kontrolünü sağlamanızı da destek olacaktır.

10 Days Tablet Nedir?

Bazı bitkileri ve karışımları içerisinde bulunduran 10 Days içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır.

10 Days Tablet Nasıl İçilir?

Kolay kullanım özelliklerinden biri olan kolay eriyebilen ve tüketilen 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve tamamen eridikten sonra içilir. Yemeklerden yani öğünlerden önce içileceği için öğün sayınıza göre tüketebilirsiniz. Ambalajı üzerinde bulunan kullanım önerilerinin dışına çıkmadan, belirtilen miktardan fazlasının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

10 Days Tablet Yan Etkisi Var mı?

Birçok kişi tarafından kullanılmış olan 10 days tablet şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir fakat karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir. Ürünü çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. 10 Days tableti kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin.Bunun dışında 15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, İzmir, Rize, Eskişehir, Antalya, Amasya, Adıyaman, Diyarbakır ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

10 Days Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Güney Kore, Hırvatistan, Yemen, Japonya, Rusya, Kıbrıs, İran ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, asya, 10 days tablet asya sipariş, 10 days tablet azerbaycan, azerbaycan sipariş, 10 days nedir, chitosan nedir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir